malování

hennou

Zde najdete vše, co potřebujete vědět ohledně malování hennou na vás či vaše blízké.

Individuální
malování

KDE: kavárna, u vás či u mě doma, pronajatý prostor (při větším malování

DÉLKA: 20 minut – 2 hodiny

PRO KOHO: pro ženy, muže i děti

Individuální malování hennou  je jako malý odpočinkový rituál pro duši. A když si ho dopřejete, tak nejenže vzniknou nádherné vzory, které můžeme naprosto individuálně přizpůsobit vašim potřebám a záměrům, ale získáte i chvíli klidu, kdy na nic nemusíte myslet a můžete být tak plně napojeni na své tělo.

Malování je vhodné pro jakoukoliv věkovou kategorii a je možné jej plně přizpůsobit danému člověku. Malovat se dá k příležitosti narozenin, umocnění jakékoliv životní situace či záměru, opečování určité části těla, která potřebuje více pozornosti či jako „pouhou“ ozdobu těla.

Můžete darovat i jako skvělý dárek formou dárkového poukazu.

MINI OBRÁZEK (CCA 20 MINUT)

400 Kč

MALÝ OBRÁZEK (CCA 30-45 MINUT)

600 Kč

STŘEDNÍ OBRÁZEK (cCA 1 HODINA)

1000 Kč

VELKÝ OBRÁZEK (CCA 1,5 - 2 HODINY)

1500 Kč

dLE VELIKOSTI OBRÁZKU

250 - 450 Kč

Festivalové malování

KDE: indoor i outdoor akce

MOŽNOSTI: vlastní stánek s vybavením, malování dle předem vytvořeného katalogu

DRUHY AKCÍ: osobně-rozvojové, spirituální, rodinné, sousedské, komunitní

Na festivalech jsem jako malířka henny připravena vytvořit každému návštěvníkovi jakýkoliv obrázek z mého vlastního vzorníku, kde je spousty různých obrázků, takže si vybere opravdu každý. Malování hennou je vždy skvělým zpestřením vašeho festivalu a milují ho všichni bez rozdílu věku.

Předporodní
rituály

KDE: u vás či u mě doma nebo pronajatý prostor, kde vám bude přijemně

DÉLKA: 1,5 – 3 hodiny

PRO KOHO: pro těhotné ženy

Malování hennou na předporodních rituálech je nádherným zážitkem, kdy má žena možnost se plně naladit na miminko právě skrze motiv, který bude vyjadřovat jejich propojení a tak jedinečnou událost, jakou každé těhotenství rozhodně je. Malovat můžu buď jako součást vedeného rituálu někým jiným nebo se žena může rozhodnout, že jen samotné malování bude jejím předporodním rituálem a laděním se na miminko a užije si tak chvilku pohody. Zároveň to může být i zkrášlující přípravou na její těhotenské focení.

Při malování, kde bych byla pouze já jako henna malířka, vám zajistím příjemný a pohodlný prostor s příjemnou hudbou a malým občerstvením.

MALOVÁNÍ NA BŘÍŠKO (1,5 - 3 HODINY)

1800 - 3500 Kč

2 hODINY

2500 Kč

KAŽDÁ DALŠÍ ZAPOČATÁ HODINA

1000 Kč

Malování
na dalších akcích

TYP AKCE: teambuilding, narozeninová oslava, dětská akce aj.

DÉLKA: 1,5 – 3 hodiny

PRO KOHO: pro kohokoliv, koho potřebujete stmelit či uchovat společnou vzpomínku všem zúčastněným

Nevíte čím obohatit program vaší teambuildingové akce, narozeninové oslavy či například dětského dne?

Například na teambuldingových akcích může malování hennou skvěle podpořit týmového ducha a přinese další společný zážitek. Účastníci se totiž mohou pomalovat sami mezi sebou, kdy jim jen vysvětlím, jak s hennou zacházet a nebo mohu být já tou hlavní, která všechny pomaluje určitým symbolem, který všechny spojí a vytvoří jim vzpomínku na danou akci.

Malovat mohu i na dalších typech stmelovacích akcí, které zde vypsané nejsou. Pro více info se mi ozvěte.

Malování
na ženských kruzích

TYP MALOVÁNÍ: pomalování mnou či vás povedu, abyste se mohli pomalovat mezi sebou

PRO KOHO: pro všechny ženy

Henna je skvělým prostředníkem, který na ženských kruzích dokáže spojit ženy a jejich záměry daného tématu. Vytvoří krásné ozdoby na těle a zároveň umocní zážitky či rituály zde prožité. Jelikož henna na těle přetrvává ještě několik týdnů poté, může tak sloužit jako připomenutí prožitých chvil s ostatními ženami.

1 hODINA

1000 Kč

KAŽDÁ DALŠÍ ZAPOČATÁ HODINA

800 Kč

IMG_5682

Benefity malování

přírodní henna

Pro svá malování používám pouze čerstvě umíchanou henna pastu z těchto ingrediencí - prášek z hennovníku, třtinový cukr, voda a esenciální olej (levandule nebo kajeput).

opečování pomalovaného místa

Ať už se jedná o ozdobu těla či záměrové malování, vždy dáváme danému místu pozornost, péči a lásku. Na místo máme po namalování větší tendenci se stále dívat a obdivovat ho, a proto je toto malování vhodné i jako péče o jizvy či jin á poranění.

navození příjemného prostředí

Při každém malování se snažím navodit dokonalou atmosféru ve svém boho stylu tak, aby vám bylo příjemně, pohodlně a krásně jste si odpočinuli.

Our Results

0
programs & trainings

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. 

0 +
Happy Clients

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. 

0 +
Lost kilos

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. 

nejčastější
dotazy

Nemusíte, stačí se jen dobře naladit a dorazit. Ale svým klientům/klientkám doporučuji si před samotným malováním udělat doma peeling na místě, kde budeme malovat, nepoužívat žádné krémy či oleje a dané místo si pořádně umýt (jelikož v následujících 24 hodinách by tam neměla přijít voda).

Protože taková henna už není 100% přírodní a na její dobarvení musí být použity další složky. Přírodní henna je pouze tmavě hnědočervené barvy – jen vždy s trošku jiným odstínem (podle toho, odkud prášek hennovníku pochází).

Možnosti jsou vlastně tři. Pokud se cítíte dobře a ničím nerušení u sebe doma, může to být tam. Pokud tomu tak není a rádi si odpočinete od ruchu domova, můžeme malovat u mě doma či v nějaké příjemné kavárně, na které se společně domluvíme.

Záleží dle velikosti motivu. Klasické individuální malování se pohybuje v rozmezí 20 minut až 2 hodin. Ale třeba malování na těhotenské bříško zabere cca 1,5 hodiny až 2,5 hodiny.

Pasta se oloupe následující den nebo několik hodin po aplikaci a následný obtisk vydrží cca 2 týdny.

Pokud si nejste jistá, můžeme udělat 10 minutový test, kdy hennu naneseme na kousek kůže v malém množství a vyčkáme. Pokud se neobjeví reakce, na hennu alergii nemáte. Dosud se mi ale nestalo, že by byl někdo, kdo by měl na hennu alergii. Spíše můžete mít alergii na esenciální olej, proto mám dva na výběr – kajeput a levanduli.

Máte dotaz? Napište mi