Henna malířka

Kateřina braná

nejčastější
dotazy

Nemusíte, stačí se jen dobře naladit a dorazit. Ale svým klientům/klientkám doporučuji si před samotným malováním udělat doma peeling na místě, kde budeme malovat, nepoužívat žádné krémy či oleje a dané místo si pořádně umýt (jelikož v následujících 24 hodinách by tam neměla přijít voda).

Protože taková henna už není 100% přírodní a na její dobarvení musí být použity další složky. Přírodní henna je pouze tmavě hnědočervené barvy – jen vždy s trošku jiným odstínem (podle toho, odkud prášek hennovníku pochází).

Možnosti jsou vlastně tři. Pokud se cítíte dobře a ničím nerušení u sebe doma, může to být tam. Pokud tomu tak není a rádi si odpočinete od ruchu domova, můžeme malovat u mě doma či v nějaké příjemné kavárně, na které se společně domluvíme.

Záleží dle velikosti motivu. Klasické individuální malování se pohybuje v rozmezí 20 minut až 2 hodin. Ale třeba malování na těhotenské bříško zabere cca 1,5 hodiny až 2,5 hodiny.

Pasta se oloupe následující den nebo několik hodin po aplikaci a následný obtisk vydrží cca 2 týdny.

Pokud si nejste jistá, můžeme udělat 10 minutový test, kdy hennu naneseme na kousek kůže v malém množství a vyčkáme. Pokud se neobjeví reakce, na hennu alergii nemáte. Dosud se mi ale nestalo, že by byl někdo, kdo by měl na hennu alergii. Spíše můžete mít alergii na esenciální olej, proto mám dva na výběr – kajeput a levanduli.

Rezervovat termín

Máte dotaz? Napište mi